fbpx

5. – 7. novembril

Tartus

5. novembril 17:30-20:30
6. novembril 10:00-13:00
7. novembril 10:00-13:00

Maailma kõige suurema väega tehnika

Selle töötoa tuumaks on Sudarshan Kriya™, kõige vägevam hingamistehnika meie ajastul. See kasutab spetsiifilisi, naturaalseid hingamisrütme juhatades sügava puhkuse seisundisse pingutusteta. Stressi vähendamisest kuni palju parema väljapuhkamisoskuseni, on see tehnika näidanud märkimisväärset mõju elukvaliteedile.


Üle 70 sõltumatu uuringu, mis on läbi viidud 4 kontinendil ja publitseeritud eelretsenseeritavates ajakirjades, on näidanud ulatuslikku kasu Sudarshan Kriya™ praktiseerimisest.

Töötoa väärtused

3-päevane online programm (3 tundi päevas), mis õpetab Sulle Sudarshan Kriyat™ koos pranayama, jooga, meditatsiooni ja praktilise tarkusega igapäevaeluks.

Vähendab kiiresti ja efektiivselt stressi
oma hingamise jõuga

See töötuba annab sulle eksperttreeningu jooga hingamistehnikate seeriast, mis saab vähendada sinu stressi, vabastada ärevust ja depresiooni, ja tuua sind tagasi selgesse ja positiivsesse meeleseisundisse.

Muuda mediteerimine kergemaks
Sudarshan Kriyaga™

Oled proovinud meditatsiooni, aga siiski frustreerib sind su uitav meel? Sudarshan Kriya™ on lihtne, ent vägev hingamistehnika, mis pingutusteta viib sind sügavale meditatsiooniseisundisse.

Ehita üles vastupidavus
meele meisterliku juhtimisega

Meele olemuse mõistmine annab sulle laiema perspektiivi eluks. See võimaldab sul mitte lasta ennast häirida küsimustest, mis varem tekitasid frustratsiooni, kannatamatust, muret ja viha.

Lõdvestu sügavamalt
juhendatud Jooga ja Meditatsioon

Õpi kergeid joogapoose, mida sa saad ühendada oma igapäevaste tegutsemistega paremaks terviseks, selguseks ja lõõgastumiseks. Spetsiaalsed juhendatud meditatsioonid, mis annavad sulle juurdepääsu ilule Sinu sees.

Mida inimesed ütlevad töötoa kohta

Olen läbinud mitmeid kursusi, aga need tulid ja läksid. AOL kursusel leidsin just selle mida vajasin. Hingamine, joogaharjutused ja meditatsioon - need on muutnud juba esimese nädalaga minu tervslikku seisundit ja elamise kunsti. Kui varem vajasin igal hommikul ärgates tass kanget kohvi, et pea selgeks saada ja tööle minekuks valmis olla, siis nüüd nädalaga olen kohvi unustanud ja tunnen, et ei vaja seda ka päeva jooksul enam. Süda ja hing on avatud - tahaks kõiki kallistada! 

Mare

Täna hommikul aknast välja vaadates sai sõnadeks see mõte, kuidas end peale kursust tunnen. Enne oli mu maailm muutunud vesihalliks – kõik oli pildil olemas, aga puudusid värvid. Aga kui täna hommikul aknast vihmamärga õue vaatasin, nägin värve enda sees: mina olen jälle mina ja minu elu valmistab mulle rõõmu – iga detail on ilus, kõigel on oma unikaalne värv ja koht minu elus. Lühidalt – tunnen, et olen oma elupildi puhtaks puhunud. Tänan kursuse, väga meeldiva seltskonna eest ja loodan peatselt taas kohtuda! 

Tiia

Olen koolitusest väga vaimustatud, sest suuri tulemusi märkasin juba teisel päeval. Kopsud on väga lahti läinud, kõndisin kiiresti ja võhmale ei võtnud, minu puhul on see suur saavutus, kogu hingamine on hästi vaba ja lahti läinud. Füüsiline keha on hästi kerge.Teise päeva lõpus kodus olles panin TV mängima ja märkasin, et midagi on valesti, kuulmine oli paranenud, TV-st ei tulnud enam monotoone inimeste kõne, vaid iga häälikut võis eristada. Aitäh, et olemas olete! 

Jaana

Mida sa saad

Igapäevase 30-minutise praktika, mis hoiab Sind energiaküllasena

Juurdepääsu õpetajatele ja praktikutele sinu lähistel

Praktilise tarkuse, et elada stressivaba ja ärevusevaba elu

Uue rõõmu täis eluvaate